Me kë dhe si e festoi Capital T ditëlindjen e 27-të? (FOTO)

By

Capital T dje mbushi 27 vjet.

Reperi vendosi që këtë ditë ta festonte me njerëz të dashur në një ambient festiv.

Ai ishte në Zone Club ku ishte i rrethuar nga emra të njohur si 2po2, Alaudin Hamiti e Dekor Sahiti.

Capital T hyri në Instagram për t’i postuar disa fotografi me anë të cilave na tregoi se paska kaluar një natë të mrekullueshme pranë personave që i do.

Një ditë më parë, ai falënderoi të gjithë ata që patën kohë për ta uruar në këtë ditë me mesazhin “pa juve sisha kon ky që jom e as ktu ku jom”.

Urime./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuhNniFjVW6/

Artikuj të ngjashëm