S’do ta besoni kush ia la gjithë pasurinë Anxhela Peristerit

By

Ndodhë edhe kjo…

Anxhela Peristeri është një ndër këngëtarët më të preferuar më një zë unik dhe një stil të bukur.

Së fundmi ajo për emisionin “Soiree” tregoi surprizën e madhe që i kishte bërë një fanse e saj.

Ajo tha se fansja e saj i kishte ofruar asaj gjithë pasurinë në shenjë respekti dhe dashuri, mirëpo Anxhela nuk e kishte pranuar assesi.

Duke thënë se nuk duhet të pranojmë dhurata kaq të mëdha nga njerëz që nuk i kemi të afërt.

Artikuj të ngjashëm