Pamje 1 milion dollarëshe: Arta Nitaj super seksi në këtë fotografi (FOTO)

By

Pas ndarjes nga këngëtari Bruno, aktorja kosovare Arta Nitaj, po që po ia di lezetin jetës.

Ajo për ditëlindjen e saj, udhëtoi për në Shtetet e Bashkuara, ku i kaloi disa ditë në rrugët më të njohura të këtij qyteti.

Ndërsa saga e imazheve nga atje, ende po vazhdon në profilin e saj në Instagram. Arta tani ka publikuar një imazh, ku paraqitet si gjithnjë, shumë tërheqëse.

Aktorja ka shkruar se prapa saj shtrihet pamje një milion dollarëshe, por është Arta me format e saj ajo që ofron pamjen 1 milionë dollarëshe dhe jo qyteti prapa saj.

E veshur me robëdëshambër, ajo duket sikur sapo ka dalë nga dushi, ndërsa pranë vetes ka mëngjesin e shëndetshëm, në risk buke, vezë të rrahura e të fërguara dhe lëng portokalli. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm