‘Më e fortë vetëm’ – Nora befason me deklaratën (FOTO)

By

Ka kaluar kohë e gjatë që kur Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës duke pasur edhe vajzën Renee.

Gjithsesi, ata sot kanë marrëdhënie të mira bashkë dhe takohen shpesh për shkak të fëmijës, madje të dy flasin mirë për njëri tjetrin edhe në intervista.

Por së fundmi, Nora befasoi me postimin në Instagram.

Ajo ndau dy imazhe të reja poshtë të cilave shkroi: ‘Më e fortë vetëm’.

Nuk dihet nëse kjo deklaratë e saj lidhet me jetën personale apo thjesht të jetë një thënie e përdorur sa për përshkrimin poshtë postimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm