Motra e Gentës feston ditëlindjen: Ja si e uron kunati?!

By

Mani Ismajli nuk është emër i panjohur për publikun, pasiqë shpeshherë ajo ka gjetur veten në portale për shkak të angazhimeve të saj si modele.

Madje, Genta motrën e saj e mori edhe në videoklipin “Shkune Tune”, teksa ka dhënë dhe një intervistë për Prive para disa kohësh.

Sot, Mani feston ditëlindjen e kjo datë nuk shkon pa u uruar. Por, për herë të parë ajo ka marrë urim nga një personazh i ri në jetën e tyre.

Fjala është për të dashurin e Gentës, Ustan i cili përmes llogarisë së tij në Instagram ka uruar kunatën e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm