Me çfarë epiteti e thërret Teuta – Afronën?

By

Me mëngjës, modelja Afrona Dika i uroi ditëlindjen vajzës së personit të zemrës.

Bukuroshja emocionoi me dedikimin për Tarën me rastin e ditëlindjes së nëntë ku mes tjerash, ra në sy se i jepte kreditet të dy prindërve për vajzën e edukuar që është sot.

Një rast i paprecedentë në raporte të tilla, krahas Afronës, edhe Teuta ka dhënë shembullin e mirë.

Ajo ka falenderuar Afronën për urimin duke e quajtur mes tjerash edhe zemër.

‘Faleminderit shumë zemër. Përqafime nga Tara dhe unë’ – shprehet Teuta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm