Pse Nora dhe Era i hoqën disa skena nga klipi “Nuk e di”? (VIDEO)

By

Me siguri të gjithëve ju kujtohet kur Era Istrefi postoi një fotografi ku dukej si një statujë dhe Nora e veshur me një fustan të gjatë të zi dhe flokë kaçurrela…

Por, asnjëra nga këto dy pamje nuk u panë në klipin e tyre për këngën “Nuk e di”.

Motrat kanë vendosur që disa skena të largohen dhe arsyen e kuptoni duke shtypur videon e mëposhtme.Kujtojmë që “Nuk e di” ka arritur miliona klikime në pak ditë dhe po dëgjohet gjithandej./Prive

Artikuj të ngjashëm