Masha’Allah! Kjo është hera e parë që vogëlushi i Gold AG-së po viziton këtë vend

By

Pak e nga pak, Gold AG po shoqëron të birin e tij Guerilin në vendet më të rëndësishme.

Që nga varret e dëshmorëve dhe përkujtimoret e tyre, tani së fundmi reperi ka dërguar të birin në xhami.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ku shkruan, “Për herë të parë në xhami ❤️ Djali i babit”.

Kujtojmë se me 28 nëntor, në ditëlindjen e parë të birit artisti do të publikojë këngën me titullin “Gueril”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Artikuj të ngjashëm