‘Mas miri’ nga Goldi e Greta

By

Gold AG dhe Greta Koçi sapo kanë publikuar duetin e titulluar ‘Mas miri’.

Kënga është realizuar nga Gramoz Kozeli teksa natyrisht që si gjithmonë teksti është shkruar nga vetë reperi.

Skenat janë të xhiruara nga MAX Production dhe përmbajnë disa lokacione të ndryshme.

Ndryshe ky projekt rikthen Gretën pas një pauze disa mujore teksa për Arianin hyn në vazhdën e një sërë projektesh që po lançon pa u ndalur. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm