Publikohet ’69’, klipi i nxehtë nga Vesa Smolica

By

Këngëtarja Vesa Smolica ka publikuar këngën e saj të re të titulluar ’69’.

Kënga është në zhanrin RnB & Hip Hop kurse muzika është punuar nga producenti Dugagjin Sejdija me të cilin Vesa bashkëpunon për herë të dytë.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur vetë këngëtarja. Videoklipi është realizuar  nga Artan Korenica me skena mjaft atraktive dhe interesante. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm