Krijuesja e hitit “Havana’ Camila Cabello, kapet mat me të dashurin bukurosh (FOTO)

By

Krijuesja e hitit “Havana” që pushtoi botën anë e mbanë, Camila Cabello është kapur mat me të dashurin e saj të ri, Matthew Hussey.

Image result for camila cabello

Ata ishin parë edhe më herët së bashku, por fotografitë e fundit paparazzi, i vërtetojnë të gjitha dyshimet.

camila cabello boyfriend matthew hussey pda spain 014107289

21 vjeçarja që këndoi Havanan dhe 31 vjecari britanik, janë parë duke ecur për dore në aeroportin e Barcelonës në Spanjë gjatë së hënës.

Dyshes i është bashkuar edhe familja e Cabellas ndërsa thuhet se dyshja janë bashkë që nga fillimi i vitit, pasi janë fotografuar edhe njëherë në shkurt.

Matthew është një autor librash i shpallu rsi best seller nga New York Times, që shkruan mbi strategjitë e dashurisë dhe romancës. /Prive.al

camila cabello boyfriend matthew hussey pda spain 014107289

 

 

Artikuj të ngjashëm