Martohet Besnik Qaka i NRG Band: Dalin fotot e para

By

Listës së gjatë të fytyrave publike që kanë kurorëzuar dashurinë këtë vit sonte iu shtua edhe një tjetër artist.

Besnik Qaka, vokalisti i NRG Band, vetëm pak javë pasi zbuloi lidhjen e mbajtur sekret për kohë të gjatë, është martuar!

Eventi po zhvillohet në Pejë dhe tashmë kanë nisur të publikohen edhe fotot e para nga të pranishmit.

Ka qenë Shkurte Gashi ajo që ka uruar çiftin përmes një fotografie të përbashkët.

Kujtojmë se vajza që i mori zemrën këngëtarit të njohur është nga Peja dhe quhet Lolita Begolli. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm