Valdrin Sahiti martohet, urimi i Shkurte Gashit emocionues (FOTO)

By

Dizajneri i famshëm kosovar Valdrin Sahiti, është martuar me të dashurën e dit Edita Ramadanin, në një ceremoni shumë private në Las Vegas të shteteve të Bashkuara.

Pranë altarit me të ishin vetëm miqtë e tij, moderatori Alaudin Hamiti me bashkëshorten dhe vëllai i tij, Dekorim Sahiti po ashtu me bashkëshorten.

Pak imazhe dolën nga kjo ndejë private, ndërsa Shkurte Gashi është ndër të parat figura publike që e ka uruar çiftin për martesën.

“Urime Valdrin dhe Edita. Zoti e bekoftë dashurinë tuaj me shumë pasardhës”, ka shkruar Gashi. /Prive.al

 

Urime @valdrinsahitii @editaramadani Zoti e Bekoftë Dashurinë e Juaj me shumë Pasardhës?

A post shared by Shkurte Gashi (Official) (@shkurtegashi_) on

Artikuj të ngjashëm