Martesa e Fjollës, Zana Krasniqi ndan pamje nga festa

By

Dje qarkulloi lajmi i martesës së këngëtares Fjolla Krasniqi.

Ndonëse gjithçka u mbajt në sy privat, pamjet që u publikuan nga shoqe të Fjollës bënë të ditur gjithçka.

E sot, ka qenë motra e saj, ish-Missi Zana Krasniqi që ka ndarë pamje nga nata e beqarisë.

“Nuk ngopem nga ajo” – shprehet Zana referuar bukurisë së motrës, detaj i cili nuk iu ka munguar asnjëherë jo vetëm Zanës dhe Fjollës por të gjitha motrave Krasniqi. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by @zanakrasniqi

Artikuj të ngjashëm