Sara Hoxha ‘nuk e njeh veten’ në dy fotografitë e fundit

By

Mbrëmë në një ambient privat, Ledion Liço festoi 35-vjetorin.

View this post on Instagram

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Prezantuesi i njohur që është tërhequr tërësisht nga ekrani duke drejtuar radion Top Albania, ditëlindjen e kaloi me një rreth të miqve.

Nuk munguan Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu teksa aty ishin edhe çifti, Ledri Vula e Sara Hoxha.

Kjo e fundit, në një nga daljet e saj të rralla këto kohë pas ardhjes në jetë të Poem Blu, është kuruar pak më shumë nga zakonisht.

Me një pamje nga duart e ‘mjeshtrit’ Arbër Bytyqi, Sara duket se e ka pasur të vështirë ta njohë veten.

“A jam unë kjo?” – pyet Sara në fotografitë e ndara me ndjekësit ku duket për mrekulli.

Ndër komentet që i kanë dhënë përgjigje pyetjes, është edhe ai i shoqes së saj të ngushtë, këngëtares Dhurata Dora. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Artikuj të ngjashëm