I lë një sekond vetëm dhe ja çfarë bëjnë vajzat e Eminës (FOTO)

By

Ka një fjalë të urtë popullore që thotë: kur s’është macja, minjtë bëjnë dasëm!

Dhe pikërisht kjo i ndodhi modeles së njohur Emina Cunmulaj, që i la për pak sekonda dy vogëlushet e saj të vetme.

Ella Faria dhe Soraya tani vetëm 2 muajshe, që tash kanë filluar të luajnë bashkë dhe janë të adhurueshme.

Në një imazh që Emina ka publikuar në Instagram, Ella Faria shihet duke luajtur me të motrën, plot gëzim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm