Zbulohet data e lansimit të duetit mes Stresit dhe Morenës (FOTO)

By

Bashkëpunimi i dytë mes Stresit dhe Morena Tarakut është gati!

Kënga dhe klipi janë finalizuar në Shqipëri. Ky projekt publikohet më 12 shtator dhe këtë e kanë zbuluar vet ata.

Stresi dhe Morena janë bashkuar për herë të dytë pas suksesit me këngën e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm