Marina me vjehrrën bashkë ?!

By

Mbrëmë në Instagram, prezantuesja Marina Vjollca postoi foto dhe video nga një kanagjeq për të cilin nuk tregoi se ku zhvillohej.

Megjithatë ajo që u vërejt nga rrjetet sociale ishte se një tubim i tillë i kishe bërë përshtypje duke lënë të kuptohej se për Marinën kjo ishte diçka e re.

Duket se ishin traditat kosovare ato me të cilat prezantuesja nga Shqipëria njihej mbrëmë.

Ajo ishte e ftuar në një kanagjeq nga ana e familjes së Getoar Selimit.

Madje Marina është parë në fotot bashkë me nënën e Getin, zonjën Florije e cila këto foto nuk ka përtuar t’i postojë në rrjete sociale, ndryshe nga çifti i cili ende mundohet të mbajë lidhjen të fshehur nga publiku. /Prive.al/

View this post on Instagram

Tradita nuk harrohet! #mejavnukanen

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm