Escobars dhe Noizy sjellin këngë të re

By

Noizy dhe Escobars kanë lançuar para pak minutash këngën e re të titulluar ‘Anytime anywhere’.

Klipi është xhiruar nga Elmino Films teksa muzika ka qenë në duar të The Real Kiddo.

Artisti me të cilin bashkëpunon Noizy në këtë projekt jeton në Londër dhe është pjesë e OTR.

Kujtojmë se dy javë më parë Rigelsi solli këngën ‘Number one’ e cila u prit shumë mirë nga fansat besnikë të reperit. /Prive.al/

http://youtube.com/watch?v=KD8kQJV0coM

Artikuj të ngjashëm