‘Veç t’i kishe pasë me një burrë’: Ja si i përgjigjet aktorja Teuta Krasniqi!

By

Aktorja Teuta Krasniqi publikoi para pak çastesh një imazh shumë të bukur me Tarën nga pushimet në bregdetin turk.

Po aq i bukur ishte edhe përshkrimi ‘Me dy çikat e mia’ duke nënkuptuar edhe vajzën që Teuta pret ta sjell në jetë së shpejti si fryt i dashurisë me Adonis Morinën.

Pavarësisht, fjalët nuk ndalen tek ne si popull dhe një komentues i ka shkruar Teutës që do ishte edhe më mirë po t’i kishte me një burrë dy vajzat e saj.

Si rrallëherë, replikë ka pasur edhe nga aktorja e njohur që është shprehur: ‘Ti kishe kqyr veç punët e tua ti përshembull e mos mu marr ktu me llafe idioteske si gru e keqe. Qasi ‘burri koke’, gjynah’

Aktorja e suksesshme duket se është bërë imune nga një rang i tillë i komenteve në rrjete sociale dhe pa problem, ‘ua mbyll gojën’ personave të tillë. /Prive.al/

Screenshot_2016-06-13-10-34-22

Artikuj të ngjashëm