Maluma po shijon një romancë të re në jetën e tij

By

Maluma është në një lidhje të re dashurie dhe duket shumë i lumtur, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

E dashura e re e Maluma është Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së shoubizit.

Së fundmi, kolumbiani është fotografuar në Los Angeles me të dashurën e tij, ku shihen me duksa ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Dhe këngëtari u sigurua që të vihej re se po takohej me të dashurën e re, duke e mbyllur përfundimisht kapitullin me Natalian dhe Neymar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm