Greta publikon pamjet e para të klipit të ri (VIDEO)

By

Greta Koçi është gati!

Këngëtarja ka përfunduar projektin e saj të ri muzikor dhe tashmë ka lëshuar pamjet e para të videoklipit i cili do të dalë së shpejti.

Ajo postoi një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram, duke bërë me dije se kënga me titull “Për ty po pi” vjen shumë shpejt.

Ajo etiketoi sërish United Records, kompaninë me të cilën tashmë këngëtarja ka kohë që bashkëpunon.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm