Majki i komplimenton për të pasme dhe gjoks disa këngëtare shqiptare! (Foto)

By

Reperi i Babastars, Dr. Mic ka postuar në instagram një video në studio duke bërë ‘Freestyle’.

Teksti i saj flet për të pasmet dhe gjoksin e femrave.

‘Mos u prek nëse të thom b*** e ki të mirë, mos u prek nëse të thom që c*** e ki të mirë, merre si kompliment’ – janë disa nga vargjet e reperit.

https://instagram.com/p/4eqFMfGWtY

E në videon e publikuar Majki i ka etiketuar Dafinën, Gentën, Elvanën, Zajminën e Era Istrefin.

Ai përmes këtij postimi i komplimenton femrat e estradës për gjoksin e të pasmet./Prive.al

image

 

Artikuj të ngjashëm