Majk publikon fotografinë më të ëmbël të djalit

By

Fotografitë që Majlinda Zeka i postoi në llogarinë e saj në Instagramit, të djalit, Roan, këngëtari Majk e mori një të cilën edhe e ripostoi në instastory.

Majk e përshkroi imazhin me një zemër të madhe.

Nëse nuk e dini, Majk dhe Majlinda janë prindërit e Roanit, por u ndanë para se djali i tyre erdhi në jetë.

Megjithatë, këngëtari shpesh herë takohet me të, dhe gjithçka që lidh sot dyshen sërish bashkë, është Roani.

Në anën tjetër, artisti në një intervistë për Prive zbuloi se deri në fund të këtij viti do t’i kemi edhe tri projekte nga ai.

Kënga e tij e fundit është bashkëpunimi me Yll Limainin të titulluar ‘Krejt ti fala’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm