Vidhte molla kur ishte fëmijë, këngëtarja shqiptare rrëfen historinë qesharake

By

Asnjëherë më parë ajo nuk ka qeshur më shumë në ndonjë intervistë!

Plot gëzim e hare kësaj here foli në emisionin Prive, duke rrëfyer 10-të gjërat që s’i kemi ditur për të.

Këngëtarja Flaka Krelani, ka treguar historitë e saja më qesharake që i kanë ndodhur gjatë jetës dhe njëra ndër to është shumë e ngjashme me ndonjë që mund të kemi secili prej nesh!

Flaka kur ishte e vogël vidhte mollët e fqinjëve ndërsa këtë histori ndiqeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm