Me flamur në dorë dhe duke kënduar live, Majk uron 28 Nëntorin (VIDEO)

By

 

Sot festohet 28 Nëntori – Dita e Flamurit.

Për nder të kësaj dite, Majk ka vendosur të këndojë pak live me flamurin kuq e zi në dorë.

Ai postoi një video në Instagram ku shihet me disa miq të tij të cilët e shoqërojnë këngëtarin teksa këndon live “o kuq e zi”.

“Urime Dita e Flamurit Shqipëri Etnike”, shkroi Majk nën videon të postuar disa orë më parë.

Ndryshe, artisti dje festoi ditëlindjen e tij të 29-të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm