Shkurte Gashi ‘e qan’ këngën ‘Me fjalë të vogla’

By

Këngëtarja Shkurte Gashi ka dëshmuar mbrëmë aftësitë vokale duke kënduar ‘Me fjalë të vogla’ nga Flori Mumajesi.

Në pak sekonda video të shpërndarë interpretimi i saj është pëlqyer edhe nga fansat që kanë kërkuar një bashkëpunim mes dyshes.

Kjo gjë edhe është në plane teksa Flori dhe Shkurta kanë bashkëpunuar edhe paraprakisht vite më parë në krijime muzikore.

Interpretimin e Shkurtes mund ta ndiqni KËTU

Artikuj të ngjashëm