Mahniti të gjithë – Këngëtarja shqiptare shpallet fituese e festivalit të njohur në Rusi

By

Sërish shqiptarët!!!

Inis Neziri – ishte pjesëmarrëse në një prej festivaleve më të njohura në Rusi – “New Wave” ku edhe dridhi skenën me zërin e saj fantastik.

Ajo arriti të japë një performancë të shkëlqyer duke mundur të gjithë onkurrentët e tjerë dhe duke zënë vendin e arë me plot 280 pikë.

Neziri që në fillim u mbështet nga Aurela Gaçe, Soni Malaj, Albi Nako dhe Eleni Fouirera të cilët kërkuan nga publiku ta votojnë atë.

Më poshtë mund ta ndiqni performancën e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm