Ronela shfaqet seksi në plazh – ja ku po pushon këngëtarja (FOTO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë të verës dhe prandaj Ronela Hajati do që ta shfrytëzojë vapën pa ikur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, zgjodhi jugun e Shqipërisë për t’i kaluar disa ditë pushimi dhe në një fotografi të fundit të postuar në Instagram, ajo vuri në pah format seksi.

“Mirëmëngjes”, ka shkruar ajo teksa ka bërë të ditur edhe lokacionin e që është Dhërmiu.

Kujtojmë që “Lage” është projekti i saj i fundit teksa ka njoftuar se do ketë edhe shumë këngë të reja gjatë këtij viti.

Pushime të këndshme Ronela./Prive.al

View this post on Instagram

Gud molning 🦵🏼

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Artikuj të ngjashëm