Madonna alarmon fansat me postimin e fundit

By

Madonna ka ngjallur shqetësim në mesin e fansave për një video të TikTok që ajo postoi duke sinkronizuar buzët e saj me tekstet e këngëve agresive.

“A të kanë goditur ndonjëherë me grusht në fytyrën e mbretit të nënës?” Mbretëresha e Pop-it, 64-vjeçe, bëri rep, duke shprehur fjalët e këngës së Baby Keem “Vent”, në klip, i cili u shpërnda gjithashtu në Instagram të enjten.

Një kritik shkroi në seksionin e komenteve, “Kjo është thjesht e tmerrshme! Çfarë ndodhi me Madonën e vërtetë, atë që në fakt mund ta shikoni dhe të thoni wow ju jeni e bukur dhe e talentuar!!!.”

Një tjetër shtoi, “Madona që admiroja ishte ajo në The Immaculate Collection ……kjo grua e ka humbur mendjen. Koha për të dalë në pension…”

Një i tretë tha: “Ti ku po rritesh idhulli im. Më pëlqente muzika dhe krijimtaria jote, ju lutem ndalo me këto video të çuditshme! është dhe shqetësuese tani.”

Këngëtarja “Like a Prayer” u pa në klip me vetullat e saj të zbardhura dhe flokët e saj portokalli të stiluara në katër gërsheta – një nga pamjet e saj të fundit. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)

Artikuj të ngjashëm