Lumi e Vigani, klipe të ndryshme me skena të ngjashme (Video)

By

Javën që po lëmë pas të dytë antarët e grupit Kaos, Vigani e Lumi publikuan bashkëpunimet e tyre.

I pari erdhi VigPoppa si mysafir në këngën e 2Ton e ndërsa Lumi ishte i ftuar në projektin e Dj Flow së bashku me Dafina Zeqirin.

‘Kapi lekt’ u publikua të mërkurën dhe në klip u panë skena të artistëve në një hapsirë me rërë me vetura e motorr e dy ditë më vonë u lançua ‘Rude Girl e cila kishte skenë të ngjajshme.

Mesa duket edhe të ndarë shijet e tyre vazhdojnë të jenë po të njëjta ose ishte thjesht rastësi.

https://www.youtube.com/watch?v=iFFaGJFBulE

Artikuj të ngjashëm