Dhe ja ku e keni – vjen kënga e Unikkatilit (VIDEO)

By

Dhe ja ku erdhi!

Unikkatili ka lansuar projektin e ri muzikor

Kënga si zakonisht vjen veç me titra dhe quhet ‘Po eci’, e adhuruesit e tij tashmë mund ta dëgjojnë.

Projekti vjen pas një kohe të gjatë pauze të reperit shumë të kërkuar./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm