Lumi B e zbulon bashkëpunimin veror dhe më shumë… (VIDEO)

By

Pasi publikoi projektin e tij të fundit me titull ‘Makiato’, Lumi B ka nisur punën për këngë të reja.

Në një intervistë për Prive, reperi zbuloi se kënga me Dafina Zeqirin është pothuajse e përfunduar duke folur edhe për një tjetër që është solo.

Përveç këtyre, Lumi tregoi edhe disa gjëra të cilat ju mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm