Kjo është arsyeja e rikthimit të West Side Family (VIDEO)

By

Grupi i njohur për publikun shqiptar, West Side Family, vjet më parë humbi një njeri shumë të madh.

Dr. Flori jo vetëm që la familjen dhe miqtë por edhe bashkëpunëtoret e tij me të cilët themeloi grupin.

Pas vdekjes së tij, West Side Family, nuk u pa më në ekrane për shkak se një vend mbeti bosh, por Landi dhe Miri e rikthyen me një këngë të re, dedikuar të ndjerit.

Arsyen e rikthimit të këtij grupi e kuptoni në videon e mëposhtme – intervistën e Landit dhe Mirit për Prive.

 

 

Artikuj të ngjashëm