Lumbardhi i propozon martesë Edonës (VIDEO)

By

Lumbardhi i ka propozuar martesë Edonës.

Ai është ulur në gjunjë dhe e pyeti nëse do të martohet me të, madje i vuri edhe unazë.

Krejt kjo ishte në formë të shakasë, pasi para kësaj, Edona tregonte se si duhet të jetë një burrë ideal për të, njofton Klankosova.tv.

Ajo tha se duhet të jetë pak a shumë si Lumbardhi.

Ndiqni videon.

Artikuj të ngjashëm