Pas ‘Liri’ a do të sjell këngën me Dhuratën, Dafina?!

By

Të premten është publikuar projekti më i ri i Dafina Zeqirit. “Liri” erdhi surprizë dhe u paralajmërua vetëm pak orë para lançimit të saj.

Por paralelisht me këngë prodhim, Dafina ka regjistruar klipin e një bashkëpunimi. Zeqiri është bërë bashkë me grupin KAOS për këngën e radhës që do të lançohet pas pak muajsh në treg.

Ndërkaq, duetin që Prive zbuloi mes Dafinës dhe Dhuratës pritet të vij në pjesën e dytë të sezonit të nxehtë.

Në anën tjetër këto ditë pritet që të lançoj videoklip edhe Dhurata Dora e cila e ka finalizuar./Prive

Artikuj të ngjashëm