Pas ribashkimit me të dashurin, Gjira arratiset me pushime (FOTO)

By

Vetëm pak muaj më parë, Prive.al raportoi e para se këngëtarja Gjira Kajtazi është bashkuar me të dashurin, Ali Ibrahimi pas mbi një viti të ndarë.

E duket se kapitulli i r ii lidhjes vetëm sa po shkon duke e konsoliduar relacionin mes dyshes.

Në këtë fundvit, Gjira dhe futbollisti kanë vendosur për një arratisje romantike.

Çifti kanë marrë rrugë drejt Spanjës për disa ditë pushimesh nën diellin e nxehtë dhe temperaturat e mira të Mesdheut.

Disa foto për fansat nuk kanë munguar. /Prive.al/

?

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

Artikuj të ngjashëm