“Lulija” kënga më e re nga Valon Biba (VIDEO)

By

Valon Biba ka publikuar një këngë të re.

Ai është bërë bashkë me Koki Surle për të sjellë projektin që quhet “Lulija”.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe ju mund ta shihni më poshtë.

Artikuj të ngjashëm