Luke Perry ishte i fejuar para vdekjes së tij tragjike

By

Diçka që fansat nuk e dinin për Luke Perry para vdekjes së tij tragjike është se ai ishte i fejuar dhe gati për t’u martuar, transmeton Klan Kosova.

Aktori 52-vjeçar, e kishte afër të fejuarën e tij Wendy Madison Bauer, kur ai vdiq të hënën në mëngjes, pasi pati një sulm në tru javën e kaluar.

Përfaqësuesi i Luke zbuloi se Wendy ishte e fejuara e tij në një deklaratë të lëshuar pas vdekjes së tij.

Artikuj të ngjashëm