Lugati rikthehet në shtëpi, jep premierën e këngës së re me veshje kombëtare e stil unik

By

Ish konkurrenti i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Gjon Karrica tashmë i njohur si Lugati është rikthyer sonte në spektaklin Prime dhe atë në mënyrë të veçantë.

Lugati ka dhënë premierën ekskluzive të këngës “Niset trimi për kurbet”, ndërsa atë e ka interpretuar për të gjithë të ftuarit në sallë, dhe jo vetëm.

Ai është futur edhe në shtëpinë e “Vëllait të Madh” dhe këngën e tij e ka performuar edhe para ‘nysave’, ndërsa fillimisht ata nuk kanë guxuar të reagojnë për shkak të komandës për tu ngrirë.

Hyrjen e Lugatit më me emocione e ka përjetuar Gresa, e cila është parë duke qarë gjatë gjithë kohës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm