Luana shpërthyese në këtë fotografi (FOTO)

By

Kemi parë me qindra imazhe që e dëshmojnë se ajo është njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare.

Luana Vjollca, ka nisur edhe ta kryesojë këtë listë me pamjen e saj prej një bombe të vërtetë.

Moderatorja e emisionit “Pa Limit” në televizionin Top Channel në Shqipëri, ka zgjedhur të kalojë ca ditë pushimesh në Mykonos të Greqisë.

Ajo nuk po tregon se nga kush po shoqërohet atje, e probabiliteti që të jetë me Krenar Çoçajn, të dashurin e saj nga Kosova, është shumë i madh.

Fotografia e fundit e Luanës, e veshur në të bardha, është sinonim i asaj që quhet një grua sensuale dhe seksi. /Prive.al

White Mornings

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm