Këngëtari i njohur shqiptar bëhet sërish baba (FOTO)

By

Kastro Zizo është bërë sërish baba.

Këngëtari hyri në Instagram për t’I njoftuar ndjekësit e tij se biri I tij erdhi në jetë sot.

“Sot ne oren 04:55 am erdhi ne jete biri im Dante Bega shendosh e mire. Te falenderoj shpirt Sara qe me solle ne jete princin e vogel❤. Nje falenderim i madhe per mjeket e spitalit ” Koco Glozheni” per cdo gje qe bene.dhe kliniken @criostemcells per mundesine e ruajties se qelizave staminale. Nje bekim i madhe ne jeten time. Mbaresi dhe per te gjithe ju”, ka shkruar Kastro poshtë fotografisë së djalit të tij.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm