Luana feston ditëlindjen me një dhuratë për fansat

By

Ditë e veçantë për Luana Vjollcën.

Prezantuesja/këngëtarja e njohur shqiptare, feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Ajo hyri në Instagram për të postuar një fotografi teksa ka pozuar mbi një makinë të tipit Lamborghini.

Përmes këtij imazhi, Luana njoftoi fansat se ka ditëlindjen dhe se e ka përgatitur një surprizë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Prive merr vesh se ajo sjell një këngë të re e cila është xhiruar ditë më parë. Projekti del në orën 18:00.

Urime Luana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm