‘Kukllat’ e Getinjos dhe Endrit (Video)

By

Getinjo dhe Endri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

‘Kukllat’ mban emrin ky projekt që është punuar nga Zzap and Chriss.

Videoklipi është xhiruar nga XLProVideoLux në bregdetin e Vlorës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm