Luana dhuratë për djalin e Lorikut!

By

Sot u transmetua intervista e shumëpërfolur mes Luana Vjollcës dhe kapitenit të kombëtares shqiptare në kuadër të emisionit ‘E diell’.

Intervista me shumë pyetje e përgjigje provokative u përmbyll me një dhuratë që Luana kishte menduar për djalin e Lorikut.

Një palë qorape me motive kombëtare ishin dhurata e Luanës teksa një palë të tjera ajo i ruajti për djalin e saj në të ardhmen.

Loriku me ‘InshAllah’ uroi që bukuroshja sa më shpejtë që është e mundur të bëhet me djalë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm