Lori Hoxha sjellë një kombinim fantastik për stinën e re

By

Lori Hoxha, është ndër blogeret më të ndjekura, ku në baza ditore u servon ndjekësve të saj veshje nga më të ndryshmet, stil të jetës e jo rrallë herë edhe detaje nga jeta personale.

Tani që po hymë në stinën e vjeshtës, ajo u frymëzua nga trendet e kësaj sezonë – kryefjala e së cilës janë veshjet nga lëkura.

View this post on Instagram

brown and peng like Bueno 🤪

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Më një kostum lekurë ngjyrë kafe ajo edhe debutoi në stinën që erdhi.

Në fakt, veshja e saj është nga ato që shumica nga ju mund të përballojnë financiarisht, e mund t’iu shërbejë si frymëzim për ditët e zymta dhe me shi që po vijnë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm