Kush është Valza Zhegrova – artistja e re që sapo hyri në estradë? (VIDEO)

By

Valza Zhegrova, është artistja më e re e cila iu shtua estradës shqiptare.

Para se ajo të nënshkruante kontratë me producentin e njohur shqiptar, Mixey, Valza realizonte video me këngë të artistëve shqiptarë dhe i postonë në Instagram.

Të gjitha videot e saj merrnin mijëra shikime dhe sot ajo numëron më shumë se 140 mijë ndjekës në Instagram.

Prive takoi Valzën dhe zbuloi disa gjëra rreth saj.

Për t’u njohur më shumë me të, klikoni mbi videon e mëposhtme e cila sjell rubrikën e re të emisionit ‘Prive takon’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm