Brenda natës magjike të çiftit të famshëm (FOTO)

By

Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku, po shijojnë ndoshta ditët më të lumtura të jetës së tyre.

E s’ka si të jetë ndryshe kur ndodhesh në një vend si Cancun’i i Meksikës dhe ke afër dashurinë e jetës tënde.

Dyshja që po planifikon të martohet këtë verë, ka zgjedhur një vend mjaft të bukur për pushime dhe nga atje po sigurohen që ne të tjerët të shohim e të ndjejmë lumturinë e tyre.

Mbrëmjen e kaluar çifti ka pasur një darkë romantike nën shoqërinë e njëri tjetrit, dhe dikush ua ka shkrepur një fotografi të cilën Xhensila e ka publikuar në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm