Loredana ia jep dorën për muzikë vetëm kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO)

By

Artistët shqiptarë nuk e kanë shprehi të lavdërojnë njëri-tjetrin.

Pak nga xhelozia e pak nga konkurenca, të rralla janë rastet që i mbijetojnë relacioneve të shëndosha.

Por, duket se Loredana Zefi, e dashura e Mozzik që debutoi vetë në muzikë ka një shqiptare të cilës ia jep dorën në këtë fushë.

Fjala është për Dua Lipën, siç ka bërë të ditur vetë Loredana përmes një postimi në InstaStory ku shprehet: ‘E vetmja shqiptare që meriton respekt për muzikë, Dua Lipa’.

Duket se në përplasjen Rita-Dua dhe dilemën e madhe që pason, Zefi është rreshtuar pa asnjë drojë nga ana e Duas që po korr suksese të njëpasnjëshme në sferën ndërkombëtare të muzikës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm