E punoi Big Bang, e këndoi Ronela e Young Zerka, e huazon francezo-algjeriani (VIDEO)

By

Duket se nuk janë vetëm shqiptarët ata që huazojnë nga të huajt.

Këtë herë ka qenë këngëtari francezo-algjerian me emrin L’algerino, ai i cili ‘vodhi’ nga shqipet.

Artisti që ka hite të njohura në botë, para disa ditësh solli këngën e re të cilën e huazoi nga ‘Syni jem’ të kënduar nga Ronela e Young Zerka, e punuar nga Big Bang – producenti i njohur i cili është në krye të Redbox Entertainmet.

Ju dëgjoni vetë dy versionet dhe do të bindeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm